خبر: تا کنون ۷۰ درصد از آثار موجود سینمای پیش از انقلاب در سایت گردآوری شده است
سینمای فیلمفارسی در یک نگاه

دانلود فیلم راز

سال تولید :۱۳۵۵
بازدید: 483بار
مشاهده و دانلود
دانلود فیلم بی گناه

دانلود فیلم بی گناه

سال تولید :۱۳۵۵
بازدید: 294بار
مشاهده و دانلود
دانلود فیلم حکم تیر

دانلود فیلم حکم تیر

سال تولید :۱۳۵۶
بازدید: 472بار
مشاهده و دانلود
دانلود فیلم به دادم برس رفیق

دانلود فیلم به دادم برس رفیق

سال تولید :۱۳۵۷
بازدید: 507بار
مشاهده و دانلود
دانلود فیلم مغولها

دانلود فیلم مغولها

سال تولید :۱۳۵۲
بازدید: 446بار
مشاهده و دانلود

سایت فیلمفارسی در نظر دارد،آرشیو کاملی از فیلم های ساخته شده سینمای پیش از انقلاب و آثار پس از انقلاب را به همراه شرح فیلم،عوامل سازنده ،لینک دانلود و سایر اطلاعات هر فیلم قرار دهد.بخشی از فیلم ها از نسخه های تله ۳۵ میلیمتری که عمدتا کمیاب و غنی هستند تشکیل و بخش دیگر کیفیت های معمولی و بعضا کم کیفیت است که در صورتیکه بتوان نسخه هایی با کیفیت مناسب و تله بدست آورد،جایگزین نسخه های معمولی گردد.نگهداری از آرشیو فیلم ها و هزینه های ماهانه سرور،به روزرسانی و تکمیل آرشیو،هزینه هایی که بابت تهیه تک تک نسخه های تله و فیلم های کمیاب شده است،ما را بر آن داشته است که لینک فیلم های قرار داده شده به قیمت پایینی ارایه گردد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
سینمای موضوعی
telehgramme
instagram
film-archive

دانلود فیلم گدای میلیونر

کارگردان : محمود كوشان
تهیه کننده : اسماعيل كوشان
نویسنده : پرويز تاييدي
مدیر فیلمبرداری: حسن مهديادگار
بازیگران: رضا بيك ايمانوردي،شهناز تهراني،فرخ ساجدي،كريستين پاترسن،ناصر گيتي جاه،رضا رخشاني،همايون اشكان
آهنگساز : انوشيروان روحاني
خواننده :
مدت زمان فیلم : ۱۰۲دقیقه
سال تولید : ۱۳۵۲
کیفیت : ضعیف
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
تعداد امتیاز : 0
Loading...Loading...
دانلود فیلم گدای میلیونر

دانلود فیلم گدای میلیونر-فرهاد و احمد و قاسم از کودکی قرار می گذارند که بیست سال بعد یکدیگر را ملاقات کنند. آن سه تاریخ ملاقات را روی دستشان خال کوبی می کنند: دوم اردیبهشت ۱۳۵۲٫ فرهاد (فرج ساجدی) جوانی است عیاش که پدر ثروتمندی دارد و با زنی فرنگی به نام کریستین (کریستین پاترسن) ازدواج کرده و از او صاحب فرزندی به نام کامی (ساسان) شده است. کریستین و پسرش فرهاد را ترک کرده اند؛ احمد ( همایون اشکان) مرد قانون شده است. پدر فرهاد وصیت می کند که در صورتی فرهاد را وارث خود خواهد کرد که با همسرش آشتی کند. کریستین که زندگی مستقلی تشکیل داده حاضر نیست با فرهاد زندگی مشترک داشته باشد. روزی که کریستین و کامی در خیابان هستند قاسم (رضا بیک ایمانوردی) کیف پول کریستین را می رباید و زن، که دستپاچه شده، بر اثر برخورد موتور سیکلت قاسم بی هوش و کامی نیز گم می شود. خبر این ماجرا در روزنامه منعکس می شود و قاسم دوستانش را برای یافتن کامی بسیج می کند. فرهاد برای ربودن وصیت نامه ی پدرش با وکیل خانوادگی شان درگیر و وکیل، ناغافل، کشته می شود. احمد مأمور پی گیری پرونده ی قتل می شود، و به این ترتیب سه دوست طی ماجراهایی به هم می رسند، و فرهاد گرفتار می شود.

دانلود فیلم گدای میلیونر

-فرهاد و احمد و قاسم از کودکی قرار می گذارند که بیست سال بعد یکدیگر را ملاقات کنند. آن سه تاریخ ملاقات را روی دستشان خال کوبی می کنند: دوم اردیبهشت ۱۳۵۲٫ فرهاد (فرج ساجدی) جوانی است عیاش که پدر ثروتمندی دارد و با زنی فرنگی به نام کریستین (کریستین پاترسن) ازدواج کرده و از او صاحب فرزندی به نام کامی (ساسان) شده است. کریستین و پسرش فرهاد را ترک کرده اند؛ احمد ( همایون اشکان) مرد قانون شده است. پدر فرهاد وصیت می کند که در صورتی فرهاد را وارث خود خواهد کرد که با همسرش آشتی کند. کریستین که زندگی مستقلی تشکیل داده حاضر نیست با فرهاد زندگی مشترک داشته باشد. روزی که کریستین و کامی در خیابان هستند قاسم (رضا بیک ایمانوردی) کیف پول کریستین را می رباید و زن، که دستپاچه شده، بر اثر برخورد موتور سیکلت قاسم بی هوش و کامی نیز گم می شود. خبر این ماجرا در روزنامه منعکس می شود و قاسم دوستانش را برای یافتن کامی بسیج می کند. فرهاد برای ربودن وصیت نامه ی پدرش با وکیل خانوادگی شان درگیر و وکیل، ناغافل، کشته می شود. احمد مأمور پی گیری پرونده ی قتل می شود، و به این ترتیب سه دوست طی ماجراهایی به هم می رسند، و فرهاد گرفتار می شود.

دانلود فیلم گدای میلیونر

500 تومان – دانلود
پسوند : mpg
حجـــم :1001Mb
مشاهده پیش نمایش