خبر: تا کنون ۷۰ درصد از آثار موجود سینمای پیش از انقلاب در سایت گردآوری شده است
سینمای فیلمفارسی در یک نگاه

دانلود فیلم راز

سال تولید :۱۳۵۵
بازدید: بار
مشاهده و دانلود
دانلود فیلم بی گناه

دانلود فیلم بی گناه

سال تولید :۱۳۵۵
بازدید: بار
مشاهده و دانلود
دانلود فیلم حکم تیر

دانلود فیلم حکم تیر

سال تولید :۱۳۵۶
بازدید: بار
مشاهده و دانلود
دانلود فیلم به دادم برس رفیق

دانلود فیلم به دادم برس رفیق

سال تولید :۱۳۵۷
بازدید: بار
مشاهده و دانلود
دانلود فیلم مغولها

دانلود فیلم مغولها

سال تولید :۱۳۵۲
بازدید: بار
مشاهده و دانلود

سایت فیلمفارسی در نظر دارد،آرشیو کاملی از فیلم های ساخته شده سینمای پیش از انقلاب و آثار پس از انقلاب را به همراه شرح فیلم،عوامل سازنده ،لینک دانلود و سایر اطلاعات هر فیلم قرار دهد.بخشی از فیلم ها از نسخه های تله ۳۵ میلیمتری که عمدتا کمیاب و غنی هستند تشکیل و بخش دیگر کیفیت های معمولی و بعضا کم کیفیت است که در صورتیکه بتوان نسخه هایی با کیفیت مناسب و تله بدست آورد،جایگزین نسخه های معمولی گردد.نگهداری از آرشیو فیلم ها و هزینه های ماهانه سرور،به روزرسانی و تکمیل آرشیو،هزینه هایی که بابت تهیه تک تک نسخه های تله و فیلم های کمیاب شده است،ما را بر آن داشته است که لینک فیلم های قرار داده شده به قیمت پایینی ارایه گردد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
سینمای موضوعی
telehgramme
instagram
film-archive

دانلود فیلم اشک یتیم

کارگردان : عزيزالله رفيعي
تهیه کننده : عزيزالله رفيعي
نویسنده : عزيزالله رفيعي
مدیر فیلمبرداری:
بازیگران: ويكتوريا،محمدرضا فاضلي،محسن آراسته،پرخيده،نصراله كيوانفر،گيتي جعفري،نادر رفيعي،سيمين علي زاده
آهنگساز : واروژان
خواننده : ايرج
مدت زمان فیلم : ۱۰۵دقیقه
سال تولید : ۱۳۴۳
کیفیت : ضعیف
دانلود فیلم اشک یتیم

دانلود فیلم اشک یتیم-نسرین، همسر پزشکی به نام احمد در اتاق عمل فوت می کند. احمد که با پسرش نادر زندگی می کند، مدتی بعد با زنی بیوه به نام شوکت آشنا می شود و با او ازدواج می کند. شوکت، که پسری به نام حمید دارد، نادر را می آزارد. احمد به توصیه ی شوکت نادر را به مدرسه ی شبانه روزی می سپارد، اما شوکت که درصدد تصاحب ثروت احمد است مردی به نام محسن را اجیر می کند تا نادر را به سر به نیست کند. نادر از مدرسه می گریزد، و پیرمردی به نام صادق او را به خانه ی خود می برد. محسن کودک دوره گردی به نام علی را که شباهت به نادر دارد تعقیب می کند. احمد که از رفتار خود نسبت به پسرش پشیمان است گم شدن نادر را در روزنامه به صورت آگهی منعکس می کند. صادق آگهی را در روزنامه می بیند و نادر را نزد پدرش بازمی گرداند. وقتی محسن علی را به خانه ی شوکت می برد پلیس سرمی رسد و شوکت و محسن را دستگیر می کند. صادق نیز علی را به فرزندخواندگی می پذیرد.

دانلود فیلم اشک یتیم

-نسرین، همسر پزشکی به نام احمد در اتاق عمل فوت می کند. احمد که با پسرش نادر زندگی می کند، مدتی بعد با زنی بیوه به نام شوکت آشنا می شود و با او ازدواج می کند. شوکت، که پسری به نام حمید دارد، نادر را می آزارد. احمد به توصیه ی شوکت نادر را به مدرسه ی شبانه روزی می سپارد، اما شوکت که درصدد تصاحب ثروت احمد است مردی به نام محسن را اجیر می کند تا نادر را به سر به نیست کند. نادر از مدرسه می گریزد، و پیرمردی به نام صادق او را به خانه ی خود می برد. محسن کودک دوره گردی به نام علی را که شباهت به نادر دارد تعقیب می کند. احمد که از رفتار خود نسبت به پسرش پشیمان است گم شدن نادر را در روزنامه به صورت آگهی منعکس می کند. صادق آگهی را در روزنامه می بیند و نادر را نزد پدرش بازمی گرداند. وقتی محسن علی را به خانه ی شوکت می برد پلیس سرمی رسد و شوکت و محسن را دستگیر می کند. صادق نیز علی را به فرزندخواندگی می پذیرد.
دانلود فیلم اشک یتیم

پسوند : mpg
حجـــم :۹۰۶Mb
مشاهده پیش نمایش